Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας εκφράζουν τα θερμά συγχαρητήρια στους προπονητές, στους παίκτες και στη διοίκηση της ομάδας Χάντμπολ του Φιλίππου Βέροιας για τη μεγαλειώδη πορεία που είχε ως αποτέλεσμα μετά την κατάκτηση του Κυπέλλου και τη κατάκτηση του πρωταθλήματος Ελλάδας.
Συγκεκριμένα στη συγχαρητήρια επιστολή αναφέρονται τα παρακάτω:
«Για μια ακόμη φορά αποδείξατε, ότι με το ήθος, την αγωνιστική σας δυναμική, την θέληση, την σκληρή δουλειά και αφοσίωση, μπορείτε να υπερνικήσετε εμπόδια και να υλοποιήσετε τους στόχους σας.
Μας κάνατε όλους εμάς υπερήφανους και σα ευχαριστούμε.
Σας ευχόμαστε με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου να συνεχίσετε την ανοδική σας πορεία να μας χαρίσετε ακόμα μεγαλύτερες συγκινήσεις».
Με τιμή
Το Δ.Σ. Του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας