Οι βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ και το Τμήμα Αθλητισμού της Νομαρχιακής Επιτροπής Ημαθίας του ΣΥΡΙΖΑ συγχαίρουν τον Φίλιππο Βέροιας Οι βουλευτές Ημαθίας του ΣΥΡΙΖΑ, Αντωνίου Χρήστος, Καρασαρλίδου Φρόσω, Ουρσουζίδης Γιώργος, και το Τμήμα Αθλητισμού της Νομαρ-χιακής Επιτροπής Ημαθίας του ΣΥΡΙ-ΖΑ συγχαίρουν την ομάδα χάντμπολ του Φιλίππου Βέροιας για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Ελλάδας. Σε όλους τους παίκτες, το προπονητικό team και τους παράγοντες της ομάδας αξίζει ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ για τη μεγάλη τους αυτή επιτυχία, που κάνει για μια ακόμη φορά περήφανους τους φιλάθλους και το λαό της Ημαθίας.
Η ομάδα του Φιλίππου δίκαια απέδειξε ότι είναι η κορυφαία ομάδα της Ελλάδα στο χάντμπολ, κατακτώντας φέτος εκτός από το Πρωτάθλημα και το Κύπελλο, δικαιώνοντας έτσι τους κόπους και τη σκληρή δουλειά μιας ολόκληρης χρονιάς. Επόμε-νος στόχος η ευρωπαϊκή διάκριση.
Αντωνίου Χρήστος
Καρασαρλίδου Φρόσω
Ουρσουζίδης Γιώργος
βουλευτές Ημαθίας του ΣΥΡΙΖΑ
και Τμήμα Αθλητισμού
της Νομαρχιακής Επιτροπής Ημαθίας του ΣΥ-ΡΙΖΑ
Η Αστυνομική Δ/νση Ημαθίας συγχαίρει Ο Αστυνομικός Δ/ντής Ημαθίας κ Γιώργος Του-λίκας και η Δ/νση Αστυνομίας Ημαθίας εκφράζουν τα θερμά συγχαρητήρια στους αθλητές, τους προ-πονητές και τους διοικητικούς παράγοντες του ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ για την κατάκτηση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Χειροσφαίρισης. Η νίκη αυτή δικαίωσε τους κόπους τους, μας γέμισε όλους χαρά και υπερηφάνεια. Ευχόμαστε πάντα επιτυχίες και η παραμονή τους στην κορυφή να είνια πολυετής.
Από την Αστυνομική Δ/νση Ημαθίας