Το τμήμα καλαθοσφαίρισης του ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ συγχαίρει το τμήμα handball του συλλόγου για την κατάκτηση του πρωταθλήματος της σαιζόν 2015-16, που έρχεται να προστεθεί στην πολύ πρόσφατη κατάκτηση και του κυπέλλου. Ευχόμαστε η φετινή άκρως επιτυχημένη αγωνιστική περίοδος που οδήγησε στην δικαιότατη επίτευξη του double να αποτελέσει την απαρχή ανάλογων επιτυχιών και στο μέλλον.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...