Ζητείται προσωπικό (σερβιτόρες, βοηθοί σερβιτόρου, bartenders, υποδοχές, μάγειρες, καθαριότητα, λάντζα, φύλαξη) για πρόσληψη στην τέως δημοτική επιχείρηση «Κιόσκι» Νάουσας. Στείλτε πλήρες βιογραφικό και φωτογραφία στο eleytheriadhs@gmail.com. Υπεύθυνος επικοινωνίας Θόδωρος Ελευθεριάδης 6974077834.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...