Ο Φίλιππος Βέροιας διοργανώνει εκδρομή στο Άργος, για τον τρίτο τελικό του πρωταθλήματος, την Δευτέρα 6 Ιουνίου, με σκοπό οι φίλαθλοι να βοηθήσουν τους παίκτες να πάρουν την νίκη και ταυτόχρονα να κάνουν το νταμπλ την φετινή σεζόν. Πληροφορίες στην «Τουριστική Ημαθίας» στο τηλέφωνο 2331076007 και 6975906068 (κ. Κουμούση).
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...