Την Πέμπτη 2 Ιουνίου του μηνός , ένα και καλό παιχνίδι διεξήχθη στο γήπεδο Άρης Γεωργιάδης στην Ελιά , που βρήκε νικήτρια την ομάδα του Τριγώνη.
Δεύτερη απανωτή νίκη και καλή εμφάνιση για τις Μορφές , με μαέστρο τον Ιωσηφίδη που πέτυχε 5 τρίποντα στο παιχνίδι , που αποτελεί και ρεκόρ ως τώρα στο τουρνουά . Ένας ανεπανάληπτος Ορφανίδης , πήρε την σκυτάλη στο δεύτερο ημίχρονο σκόραρε ακατάπαυστα και τον σταμάτησε μόνο η κόρνα της λήξης ! Επίσης ένας Σκουμπόπουλος από τα παλιά και ο Χατζηκυριακίδης έκλεισε τον εναέριο χώρο .
Τελευταίο παιχνίδι στο τουρνουά για τους αξιαγάπητους Γνωστοί κ Φίλοι , με απολογισμό 1 νίκη σε 6 παιχνίδια στην παρθενική τους συμμετοχή . Με όπλο την καλή παρέα , το ήθος και το πάθος για ένα ακόμα παιχνίδι πάλεψαν μέχρι τέλους . Με πολλές απουσίες στο σημερινό παιχνίδι , οι Μπιζετας , Φουτσιτζης σκόραραν από παντού , και οι Κυβεντίδης , Πολυμενης τάραξαν την αντίπαλη άμυνα . Πολύ καλός αμυντικά ο Αλεξίου που έτρεχε ακούραστος σε όλο το γήπεδο . Τίτλοι τέλους για την θαυμαστή παρέα του Κοζα , που τους χάρηκε το κοινό για ένα τελευταίο παιχνίδι .
Μορφες 72-Γνωστοί κ Φιλοι 44.
ΜΟΡΦΕΣ: Τριγωνης 8, Τσιγαρας 6, Μαυροπουλος , Τζιουμακης 4, Σκουμποπουλος 8, Ιωσηφιδης 23(5), Τσιουντας 2, Ορφανιδης 15, Χατζηκυριακίδης 6.
ΓΝΩΣΤΟΙ κ ΦΙΛΟΙ: Κυριακιδης 2, Εκμεκτσογλου, Πολυμενης 7, Κυβεντιδης 5, Αλεξιου , Μπιζετας 14, Τουσας 4, Φουτσιτζης 12.