Στα τραύματά του υπέκυψε 36χρονος που στις 8 το πρωί της Πέμπτης έπεσε από τον τρίτο όροφο σκάλας κλιμακοστασίου πολυκατοικίας στην περιοχή της Αγίας Παρασκευής (οδός Αλκιβιάδου) της Βέροιας. Ο άτυχος άνδρας διακομίστηκε στο νοσοκομείο όμως παρά τις προσπάθειες των γιατρών δεν άντεξε. Η αστυνομία ερευνά το ενδεχόμενο αυτοκτονίας.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...