«Πολιτικά το θέμα του μουσικού σχολείου έχει λήξει. Τώρα πρέπει να ξεπεραστούν υπηρεσιακά ζητήματα για την παραχώρηση της χρήσης από το υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης προς τον δήμο». Αυτό ενημέρωσε στη δευτεριάτικη συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου ο δήμαρχος Κώστας Βοργιαζίδης, αναφορικά με τη χρησιμοποίηση του πρώην χώρου του πανεπιστημιακού τμήματος στην Αγία Βαρβάρα για το μουσικό σχολείο.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...