Έτοιμα για την μάχη της πυροπροστασίας των δασών μας τα κομάντος της Λέσχης Καταδρομέων Ημαθίας. Μέλη της Λέσχης έλαβαν μέρος σε εξετάσεις της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Βέροιας για την πιστοποίηση τους, στην Πολιτική Προστασία της περιφερειακής μας ενότητας. Από εμάς τα καλύτερα σε όλους τους έφεδρους μας καταδρομείς, οι οποίοι προσφέρουν ψυχή, σώμα και καρδιά, για το κοινωνικό καλό.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...