Την Πέμπτη περισυλλέχθηκε από το συνεργείο του δήμου Βέροιας με σκοπό τη διαχείριση θηλυκός σκύλος χρώματος καφέ, ημίαιμος, κοντότριχος, μεσαίου μεγέθους, από την περιοχή του 4ου δημοτικού σχολείου Βέροιας, ο οποίος φέρει ηλεκτρονική ταυτοποίηση με αριθμό 100000100123303. Επίσης την Τετάρτη 20 Απριλίου περισυλλέχθηκε αρσενικός σκύλος ημίαιμος, χρώματος μαύρο-μπεζ, μεσαίου μεγέθους, από την περιοχή των Αγίων Αναργύρων, με ηλεκτρονική ταυτοποίηση 99000000431250. Ο δήμος παρακαλεί αν κάποιος γνωρίζει τους ιδιοκτήτες των ζώων, να ενημερώσει την αρμόδια υπηρεσία του Δήμου ώστε να ακολουθήσει συνεργασία για τη διαχείριση των ζώων.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...