Στην πρόσφατη (11 Απριλίου) συνέντευξη τύπου-απολογισμό που δόθηκε από τη Διοικούσα Επιτροπή του Χιονοδρομικού Κέντρου Σελίου διατυπώθηκε από μέλος της προηγούμενης διοικούσας επιτροπής η άποψη ότι είναι αναληθής ο ισχυρισμός της νέας διοίκησης, πως το ασφαλιστικό συμβόλαιο κάλυψης αστικής ευθύνης υπέρ τρίτων, που συνάπτει ο φορέας, είναι άκυρο όταν αυτός δεν διαθέτει άδεια λειτουργίας. Η Διοικούσα Επιτροπή του Χιονοδρομικού Κέντρου Σελίου μας έστειλε την απάντηση της Ένωσης Ασφαλιστικών Εταιριών Ελλάδος επ' αυτού που τη δικαιώνει.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...