Μεγάλη επιτυχία είχε η παρουσίαση των καινοτόμων προϊόντων της εταιρείας KNAUF ΓΥΨΟΠΟΙΙΑ ΑΒΕΕ στους εμπορικούς τους αντιπροσώπους ΑΦΟΙ ΜΕΙΜΑΡΙΔΗ Ο.Ε. Ιδιαίτερο ενδιαφέρον επέδειξαν οι συμμετέχοντες κατά τη θερμογράφηση του προτύπου κτιρίου που περιείχε το σύνολο των δοκιμών συστημάτων της εταιρείας KNAUF.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...