Μια μεγάλη πασχαλινή έκπληξη περίμενε τους μικρούς μαθητές του Κέντρου Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών του Κ.Κ.Π.& Α. Δήμου Νάουσας τη Μ. Τετάρτη. Ο Κινηματογράφος Νάουσας CinEPIA πραγματοποίησε δωρεάν προβολή της παιδικής ταινίας «Μίνιονς». Οι μικροί μαθητές απόλαυσαν την ταινία με κεράσματα που δόθηκαν από το Κέντρο Κοινωνικής Προστασίας & Αλληλεγγύης Δ. Νάουσας και από το Αρτοποιείο Θανασούλης.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...