Επίσκεψη στο Κέντρο Υγείας Αλεξάνδρειας, το Αστυνομικό τμήμα και την Πυροσβεστική Υπηρεσία πραγματοποίησε τη Δευτέρα του Πάσχα ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Χρήστος Αντωνίου, συνοδευόμενος από τον Γραμματέα της Ο.Μ. ΣΥΡΙΖΑ Αλεξάνδρειας Στέργιο Μίχο. Οι δύο άντρες αντάλλαξαν ευχές με το προσωπικό. Ο κ. Αντωνίου επισκέφθηκε επίσης το Κέντρο Φιλοξενίας προσφύγων και είχε επαφές με τους υπευθύνους φύλαξης και φροντίδας.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...