Συναυλία με τον Νίκο Ζιώγαλα και τα σύνολα ευρωπαϊκής και παραδοσιακής μουσικής του Μουσικού Σχολείου Βέροιας θα γίνει στον Χώρο Τεχνών την Τετάρτη 11 Μαΐου, στις 9 το βράδυ. Μια πολύ ενδιαφέρουσα εκδήλωση, με τους μαθητές του σχολείου να υποδέχονται και να πλαισιώνουν τον αγαπημένο Νίκο, πάντα πρόθυμο να συνδράμει για τον τόπο του.
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...