Έτοιμο να δοθεί σε χρήση θα είναι σε λίγες μέρες το νέο πάρκινγκ που δημιούργησε ο Δήμος Βέροιας, κάτω από τη Λεωφόρο Στρατού. Έχει ήδη στρωθεί 3Α στα πατάρια του χώρου, έχει μπει ο φωτισμός και έχει διανοιχτεί η είσοδος από τη Στρατού. Σε συνδυασμό με τη λειτουργία των κυλιόμενων σκαλών και του ασανσέρ, σύντομα η Βέροια θα διαθέτει 50 περίπου θέσεις στάθμευσης πολύ κοντά στο κέντρο.
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...