Το Σωματείο Εργαζομένων στη Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Βέροιας συγχαίρει τον συνάδελφο Παύλο Δραγκόλα για την εκλογή του στη θέση του Πρόεδρου του Δ.Σ. της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργαζομένων στις Δημοτικές Επιχειρήσεις Ύδρευσης Αποχέτευσης (Π.Ο.Ε.- ΔΕΥΑ) και του εύχεται καλή επιτυχία στο έργο που θα αναλάβει.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...