Με μια σειρά πανέμορφες πασχαλινές ζωγραφιές, γεμάτη ευχές, “περικύκλωσαν” την αυλή του σχολείου τους, τα πιτσιρίκια του 2ου “Μελέτειου” δημοτικού Βέροιας, χαρίζοντας μας έτσι μια πρωτότυπη πανδαισία χρωμάτων και παιδικών συναισθημάτων που κυριαρχούν στις αθώες καρδιές τους. Αντευχόμαστε τα καλύτερα για τα παιδιά, τους γονείς και τους δασκάλους τους!
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...