Ερώτηση για τον θεσμικό ρόλο της κ.Τζωρτζίνας Αθανασίου, το όνομα της οποίας, ως συντονίστριας, αναγράφεται στην πρόσκληση για τον πρόεδρο της δημοκρατίας που εξέδωσε ο δήμος Νάουσας, κατέθεσε στο χθεσινό δημοτικό συμβούλιο Νάουσας, ο τέως δήμαρχος κ.Τάσος Καραμπατζός, επεσημαίνοντας ότι δεν έχει κάτι προσωπικό μαζί της." Η κ. Αθανασίου προσφέρει εθελοντικά στον δήμο. Από το προσωπικό που παραλάβαμε έχουμε ήδη 12 συνταξιοδοτήσεις" απάντησε ο κ. Κουτσογιάννης.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...