Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αγίου Γεωργίου Βέροιας παρουσιάσει τη θεατρική παράσταση “ΠύΡΡΙΧΟΣ” του Νίκου Παλασίδη, σήμερα Τετάρτη στις 8μμ στην Αντωνιάδειο Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών. Το έργο είναι γραμμένο στη νεοελληνική με έμμετρους διαλόγους μεταξύ των ηρώων του τρωικού πολέμου και εμφανίζει τον πυρρίχιο χορό σε άλλη διάσταση. Ένα έργο για όλες τις ηλικίες.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...