Στην τελετή έναρξης των πανελλήνιων σχολικών αγώνων ποδοσφαίρου λυκείων Ελλάδας και Κύπρου στο δημοτικό στάδιο της Βέροιας βρέθηκε το πρωί της Τρίτης το ποντιακό τμήμα του Μορφωτικού Συλλόγου Κοπανού ΄Η Μίεζα΄, μετά από πρόσκληση της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας. Το τμήμα του συλλόγου κέρδισε τις εντυπώσεις και απόσπασε το χειροκρότημα του κοινού των αγώνων.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...