Η Πολιτιστική Εταιρεία Νάουσας «Αναστάσιος Μιχαήλ ο λόγιος» συνεχίζοντας τα τιμητικά αφιερώματα σε ανθρώπους της πόλης που πρώτοι αυτοί την τιμούν με το έργο και τη δράση τους, διοργανώνει εκδήλωση-τιμητικό αφιέρωμα στο πολιτιστικό και συγγραφικό έργο του φιλολόγου Θωμά Γαβριηλίδη. Hεκδήλωση θα γίνει τη Δευτέρα 18 Απριλίου στις 7.30μμ στην αίθουσα εκδηλώσεων «ΒΕΤΛΑΝΣ» του Πολυχώρου Πολιτισμού «ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΝΑΡΑΣ».
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...