Απόπειρα αυτοκτονίας πραγματοποίησε 37χρονη γυναίκα στη Νάουσα, σήμερα, Τετάρτη, το πρωί. Η γυναίκα πήδηξε από το μπαλκόνι του σπιτιού της, το οποίο βρισκόταν στον 1ο όροφο, με αποτέλεσμα να τραυματιστεί και να μεταφερθεί στο Νοσοκομείο της Νάουσας, διατηρώντας όμως τις αισθήσεις της. Στον τόπο του συμβάντος κατέφθασαν άμεσα άντρες της ΕΛ.ΑΣ.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...