Καθαρισμός στην περιοχή “Μπαρμπούτα” θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 17 Απριλίου στο πλαίσιο της εθελοντικής εκστρατείας Let’s do it Greece 2016, στην οργάνωση της οποίας συμμετέχει ο δήμος Βέροιας. Αφετηρία θα είναι πλατεία Ωρολογίου και ώρα συνάντησης 11 το πρωί. Ο δήμος καλεί τους μαθητές, τους πολίτες, τους φορείς και τους συλλόγους να συμμετάσχουν ενεργά, με απώτερο σκοπό την καλλιέργεια της περιβαλλοντικής παιδείας των μικρών πολιτών και την ευαισθητοποίηση των μεγαλυτέρων.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...