Ημερίδα ενημέρωσης των παραγωγών του νομού για την Ενιαία Αίτηση Εκμετάλλευσης 2016, την ορθή υποβολή, τις υποχρεώσεις που πρέπει να τηρούν σύμφωνα με τις κοινοτικές οδηγίες και τις εθνικές διατάξεις και τη συμμόρφωση με τους ελέγχους, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 15 Απριλίου στο Μακροχώρι (πρώην δημοτικό κατάστημα) από τον ΟΠΕΚΕΠΕ.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...