Με αναμνηστική πλακέτα τίμησε ο Γενικός Γραμματέας Πολιτικής Προστασίας Γιάννης Καπάκης τον Νίκο Σαχινίδη για την εθελοντική του δράση, σε εκδήλωση που έγινε την Τρίτη 5 Απριλίου. Να σημειώσουμε ότι ο κ. Σαχινίδης είναι ο Πρόεδρος του Δ.Σ. του ΕΣΕΠΑ, του Σώματος Εθελοντών δασοπυροσβεστών που εδρεύει στα Ριζώματα.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...