Με μουσικάρες αναμένεται να γιορτάσει απόψε τα τέσσερα χρόνια της παρουσίας του στην αγορά της Βέροιας το cafe ΄Μπρίκι΄, στην οδό Μητροπόλεως. Ένα μαγαζί που από την πρώτη κιόλας μέρα της λειτουργίας του -εδώ και μια τετραετία- έχει μπει στην καρδιά των φανατικών πλέον φίλων του, προσφέροντας άψογες υπηρεσίες και όμορφο και φωτεινό περιβάλλον, με πολλή αγάπη και χαμόγελα προς όλους. Το εορταστικό πρόγραμμα ξεκινά στις 9 το βράδυ της Τετάρτης. Να είμαστε όλοι εκεί!
50 χρόνια σήμερα, από την πτώση της χούντας και την...
-Στις 2.00 το πρωί της 24ης Ιουλίου επιστρέφει ο...