Με 4 επιπλέον επικουρικούς γιατρούς ειδικότητας Χειρουργικής, Καρδιολογίας, ΩΡΛ και Παθολογικής Ανατομικής ενισχύθηκε η μονάδα Βέροιας του νοκομείου Ημαθίας. Οι γιατροί έχουν ήδη αναλάβει υπηρεσία, ενώ εγκρίθηκε κι η πρόσληψη ενός Αναισθησιολόγου και ενός Μαιευτήρα-Γυναικολόγου η ανάληψη υπηρεσίας των οποίων αναμένεται άμεσα.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...