Στο 1ο φεστιβάλ Λαϊκών Δρωμένων στην Κομοτηνή συμμετείχε στις 26-27 του μήνα το μεγάλο χορευτικό τμήμα του συλλόγου Χαρίεσσας «Άγιος Δημήτριος», όπου παρουσίασε τον παραδοσιακό μακεδονικό γάμο. Το τμήμα του συλλόγου ενθουσίασε το πλήθος κόσμου που παραβρέθηκε στην κεντρική πλατεία της Κομοτηνής με τις όμορφες φορεσιές, την παρουσία τους και την ομορφιά των παιδιών.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...