Η φωτογραφία λίγο πριν τη σπουδαία μουσική εκδήλωση της χορωδίας Νάουσας το περασμένο Σαββατοκύριακο. Οι δύο εμπνευστές της ξεχωριστής βραδιάς, ο πρόεδρος του σωματείου Χρήστος Τσίτσης (δεξιά) και ο Φωκίων Μπαρμπόκας (τρίτος από δεξιά), μαζί με τον μαέστρο Δημήτρη Παρόλα και τους εξαιρετικούς μουσικούς μιας παράστασης που έκανε τη διαφορά! Πάντα τέτοια και καλύτερα!
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...