Το ζήτημα του κειμένου διαμαρτυρίας 300 κατοίκων της Αγίας Βαρβάρας που θέλουν να φύγει το κέντρο φιλοξενίας από την περιοχή τους ήλθε ως έκτακτο στο δημοτικό συμβούλιο της Δευτέρας. «Βλέπω ανάμεσα στις υπογραφές και τρεις υπογραφές Αλβανών» σημείωσε έκπληκτος ο πρόεδρος Τηλέμαχος Χατζηαθανασίου!
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...