"Ελπίζω να μην είναι και η ΔΕΤ στους χώρους που θα εγκατασταθούν πρόσφυγες", σχολίασε, προφανώς περισσότερο μεταξύ αστείου, παρά σοβαρού, τις γνωστές... φήμες περί διαμονής προσφύγων στην πάλαι ποτέ κραταιά...ναυαρχίδα του δήμου στον Άγιο Νικόλαο. Το "Βέρμιο" μπορεί να παραμένει κλειστό ως ξενοδοχειακή υποδομή, περιμένοντας τον επενδυτή του, αλλά το κερασάκι της τούρτας στην προσφυγική "ραδιοαρβύλα" καλά κρατεί. Ευτυχώς που δεν κυκλοφόρησε ότι θα εγκατασταθούν και στον σημερινό χώρο του δημαρχείου, όταν πάει στου "Λόγγου-Τουρπάλη".
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...