Προκηρύχθηκε ο διαγωνισμός για την προμήθεια 1.100 κάδων απορριμμάτων στον δήμο Νάουσας. Σύμφωνα με τις πληροφορίες μας σύντομα προκηρύσσεται και ο διαγωνισμός για τους υπόγειους κάδους, ενώ ταυτόχρονα προκηρύχθηκε και ο διαγωνισμός για την προμήθεια γεμιστικών προς εξυπηρέτηση των αγροτών.
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...