Πολύς κόσμος μετά από καιρό σε συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου Βέροιας, για το προσφυγικό, με αναμενόμενες τις εντάσεις ως εκ του όγκου των πολιτών και της ιδιαιτερότητας του θέματος. Οι τόνοι ανέβηκαν από νωρίς, με τους πολίτες να απαιτούν να τοποθετηθούν και οι ίδιοι και όχι μόνο οι εκπρόσωποι φορέων. Παρόντες στη συνεδρίαση και οι περιφερειακοί σύμβουλοι Στάθης Σαρηγιαννίδης και Σάκης Χειμώνας, καθώς και ο πολιτευτής της Ν.Δ. Απόστολος Εμμανουηλίδης.
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...