Για συγκοινωνιακούς λόγους και μετά από συμφωνία των δύο Σωματείων, ο αγώνας ΑΟ Φάρος Κερατσινίου – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας για την 22η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α2’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών της 26/03/2016 αντί ώρας 17.00, θα διεξαχθεί ώρα 15.00 στο κλειστό γυμναστήριο Κερατσινίου «Π. Νικολαϊδης».
ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΦΙΝΑΛΕ ΟΙ ΝΕΑΡΟΙ ΤΟΥ ΒΙΚΕΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤΟ...
Πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο 27, 28 Ιουλίου στο...