Φωτιζόμενες πινακίδες με τα αρχαιολογικά μνημεία και αξιοθέατα στην περιοχή των Δημοτικών Ενοτήτων Ανθεμίων και Ειρηνούπολης τοποθέτησε πριν λίγες μέρες ο δήμος Νάουσας, στο πλαίσιο του προγράμματος Leader που τρέχει η ΑΝΗΜΑ. Στη φωτογραφία μας η τοποθέτηση της πινακίδας στο Αγγελοχώρι. Μακάρι να αξιοποιηθούν κατά το δυνατόν οι αρχαιολογικοί χώροι της περιοχής.
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...