Νότες χαράς και αισιοδοξίας χθες από τα γλυκά “Χελιδονίσματα’ των μαθητών που γέμισαν τους δρόμους της πόλης. Τυχεροί κι εμείς στα γραφεία του “Λαού” και του Ράδιο Τύπος FM 99,7, με την επίσκεψη των μαθητών της Α2 του 1ου δημοτικού σχολείου, με τη δασκάλα τους Άννα Παπαγεωργίου, και Α΄ τάξης του 2ου δημοτικού, με τη δασκάλα τους Μαρία Παπαδοπούλου. Και του χρόνου!
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...