Προκηρύχθηκε ο διαγωνισμός για την προμήθεια 1.100 κάδων απορριμμάτων στον δήμο Νάουσας. Σύμφωνα με τις πληροφορίες μας σύντομα προκηρύσσεται και ο διαγωνισμός για τους υπόγειους κάδους, ενώ ταυτόχρονα προκηρύχθηκε και ο διαγωνισμός για την προμήθεια γεμιστικών προς εξυπηρέτηση των αγροτών.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...