Το προσφυγικό θα συζητηθεί στην έκτακτη συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου Νάουσας την ερχόμενη Τετάρτη στις 5 το απόγευμα, με αφορμή την εγκατάσταση προσφύγων στην Αλεξάνδρεια και τη Βέροια. Σύμφωνα με την πρόσκληση το σώμα θα κληθεί να λάβει αποφάσεις αναφορικά με τη στάση που θα κρατήσει ο δήμος επί του θέματος.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...