Ήταν και οι δυο τους από αυτό που στο μπάσκετ λέμε "χεράδες", γράφοντας τη δική τους ιστορία στο άθλημα σε Βέροια και Νάουσα. Ο Αλέκος Χατζηκώστας, με τα χρώματα του Φιλίππου, κι ο Δημήτρης Κοντοζής, μ' αυτά του ΦΑΣ Νάουσα. Η φωτογραφία είναι από την πρόσφατη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Νάουσας. Κι όπως μας είπε ο Αλέκος, πάντα θυμάται ότι στον πρώτο μου επίσημο αγώνα στην αντρική ομάδα του Φιλίππου, κάπου στα 1974, ο ένας μάρκαρε τον άλλο!
Θα λιώσουμε; «Καυτός» προβλέπεται και ο Αύγουστος!
Με υψηλές θερμοκρασίες που σε ορισμένες περιοχές θα...