Την ταβέρνα "στου Θωμά" και τους νόστιμους μεζέδες και τα φαγητά του προτίμησαν οι μεγάλες "οινικές" δυνάμεις της Νάουσας (Κυρ-Γιάννης-Στέλιος Μπουτάρης-Δαλαμάρας και Διαμαντάκος) για μια οινογνωσία εξαιρετικών κρασιών της περιοχής της Νάουσας. Στις φωτογραφίες μας η οινική παρέα σερβιριζόμενη από την Έλενα και την Ελεάνα, τα δυο...αστέρι του "Θωμά"!
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...