Δυναμικό παρών έδωσε για ακόμη μία φορά στην Agrotica ο όμιλος Emphyton (Φυτώρια Πουλτσίδη, Kiku Hellas κ.ά.) στα Μονόσπιτα. Η επισκεψιμότητα που καταγράφηκε στο περίπτερο ήταν πολύ μεγάλη, ανάλογη της προσέλευσης που σημείωσε η έκθεση στο σύνολό της. Οι επισκέπτες είχαν την ευκαιρία να γνωρίσουν τους ανθρώπους της Emphyton, να συνομιλήσουν μαζί τους, να διατυπώσουν τυχόν ερωτήσεις, αλλά και να γνωρίσουν τα νέα προϊόντα.To stand του ομίλου επισκέφθηκαν επίσης οι παίκτες της ποδοσφαιρικής ομάδας του ΠΑΟΚ, οι οποίοι εξέφρασαν τα θερμά τους συγχαρητήρια για την άριστη οργάνωση και εκπροσώπηση του ομίλου στην έκθεση.
50 χρόνια σήμερα, από την πτώση της χούντας και την...
-Στις 2.00 το πρωί της 24ης Ιουλίου επιστρέφει ο...