Η είδηση βγήκε και είναι σημαντική δια «διαδικτυακών χειλέων» του δημάρχου Νάουσας κ. Νίκου Κουτσογιάννη, ο οποίος στο προφίλ του στο Facebook, αφού επιτέθηκε με δριμύτητα εναντίον όσων αντιμάχονται την εγκατάσταση της υπηρεσίας Πρόνοιας στο πρώην βιομηχανικό κτίριο «Λόγγου-Τουρπάλη», στην ίδια ανάρτηση αναφέρει ότι εκεί σύντομα θα μεταφερθεί το δημαρχείο, η υπηρεσία του κτηματολογίου και άλλες υπηρεσίες.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...