Με συμμετοχή από όλες τις Υπηρεσίες και πολύ κέφι, πραγματοποιήθηκε η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας των Αστυνομικών Υπηρεσιών της Νάουσας, σε ταβέρνα της περιοχής. Την πίτα έκοψε ο διοικητής του Αστυνομικού τμήματος, κ.Κουτσιούμπας Δημήτριος και ευχήθηκε σε όλους υγεία, οικογενειακή ευτυχία και επαγγελματικές επιτυχίες.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...