Στην κακή κατάσταση του οδοστρώματος της οδού Πίνδου, στο κατηφορικό τμήμα, αναφέρθηκε στη δευτεριάτικη συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου η Σοφία Ελευθεριάδου και ρώτησε τον αρμόδιο αντιδήμαρχο Άρη Λαζαρίδη αν θα γίνει παρέμβαση. Ο κ. Λαζαρίδης απάντησε ότι έχει γίνει σύμβαση με εργολάβο και η παρέμβαση θα γίνει.
Βουλή: 159 «υπέρ» και 138 «κατά» το νομοσχέδιο για...
Με ψήφους 159 «υπέρ» και 138 «κατά» έγινε δεκτό επί της...