Σε μια ζεστή και φιλική ατμόσφαιρα, έγινε η κοπή της βασιλόπιτας του συλλόγου Υφάδι. Το πλούσιο γεύμα που ακολούθησε, ήταν ευγενική προσφορά της οικογένειας Αθηνάς Πράπα, ενώ η βασιλόπιτα των αδερφών Θανασούλη, που για μια ακόμη φορά έδειξαν την ευαισθησία τους στα παιδιά από το Υφάδι.
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ: «Μαζί, με τα τραγούδια ...
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη...