Πανικός το βράδυ της Κυριακής στην εκδήλωση της Ευξείνου Λέσχης Χαριέσσας με τους αδελφούς Τσαχουρίδη, δείγμα της καλής οργάνωσης αλλά και της αποδοχής των δύο εξαιρετικών μουσικών. Ο 'Παρθενώνας' στο Αγγελοχώρι είχε γεμίσει ασφυκτικά από τις 8 το βράδυ, με τον κόσμο να απολαμβάνει καταρχήν τα τμήματα του συλλόγου και στη συνέχεια τους συγκλονιστικούς Ματθαίο και Κωνσταντίνο Τσαχουρίδη με τους συνεργάτες τους. Αναλυτικό ρεπορτάζ σε νεότερη ανάρτηση.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...