Τις ευχές του στους αναγνώστες μας στέλνει ο Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Κεντρικής Μακεδονίας Υποστράτηγος Νίκος Μπαντουβάκης,ένας λαμπρός αξιωματικός της ΕΛ.ΑΣ, που υπηρέτησε με ζήλο και αυταπάρνηση την Ημαθία, ως Αστυνομικός Διευθυντής. Αντευχόμαστε και αρχηγός Στρατηγέ!
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...