Ευχετήριες επισκέψεις, εν όψει των εορτών των Χριστουγέννων και του Νέου Έτους πραγματοποίησε ο αντιπεριφερειάρχης Ημαθίας κ.Κώστας Καλαϊτζίδης, την Τρίτη 22 Δεκεμβρίου. Ο κ. αντιπεριφερειάρχης επισκέφθηκε την Μητρόπολη μας, όπου τον υποδέχθηκε ο Πρωτοσύγκελος Αρχιμανδρίτης π.Αθηναγόρας, την Αστυνομική Διεύθυνση Ημαθίας, όπου και αντάλλαξε ευχές με τον Αστυνομικό Διευθυντή κ.Τουλίκα, καθώς και την Πυροσβεστική Υπηρεσία Βέροιας.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...