Με δικά του παιδιά βρέθηκε το μεσημέρι της Τρίτης στα Παλατίτσια ο δημοτικός σύμβουλος Στέργιος Διαμάντης , στο ματς της Κ-20 της Βέροιας με τον Ολυμπιακό. Στη φωτογραφία μας ο αγαπητός φίλος Στέργιος με τον πρώην παίκτη του Ολυμπιακού και της Βέροιας Τάσο Μητρόπουλο, τον Θωμά Τρούπκο και τον κ. Βρανά, ενώ είχε την ευκαιρία να βρεθεί επίσης και με τους Κελπέκη, Κατσαβό, Τσότρα, Καραπιπέρη, Τερζή. Από τα καλά χρόνια της μεγάλης ομάδας...
Τον αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη Κατσουγιαννόπουλο,...
Τον διακεκριμένο αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη...